OPĚT JEDEME „VODOU PORTOU“

3 Kvě

Po loňském úspěšném nultém ročníku, jsme pro vás i letos připravili vodáckou akci nazvanou „VODOU PORTOU“, která se koná 11. 6. 2016 – 12. 6. 2016.

Stejně jako loni nás čeká dobrodružství na řece Labi, které splavíme ze Žalhostic do Libochovan, kde přespíme a druhý den pokračujeme do Vaňova v Ústí nad Labem. Stejně jako loni nás doprovází vodácký oddíl z Vaňova a vodní záchranná služba na motorovém člunu.  Cestou jistě zažijeme mnohá dobrodružství, na která se všichni moc těšíme.

V přiložených dokumentech se dozvíte bližší informace k organizaci akce. Od 2. 5. 2016 běží přihlašování do této akce (POZOR počet míst je omezený). K řádnému přihlášení je nutné přinést kompletně vyplněnou přihlášku, zdravotní dotazník a poplatek 200,- Kč do školy v Žalhosticích – Mgr. Aleně Krchňavé. Bezinfekčnost a kartičku pojištěnce donesou přihlášení až v den konání akce na prezentaci do Žalhostic k „Malému Labíčku“ v 9:00, dle itineráře.

Velice se těšíme a doufáme, že i letošní ročník bude tak super jako byl ročník loňský.

Za organizátory akce se těší :

  • za obec Píšťany Mgr. Pavel Krejčík
  • za Masarykovu ZŠ a MŠ Žalhostice Mgr. Alena Krchňavá a všichni odvážní pedagogové i nepedagogové, kteří s akcí pomáhají

 

 

Akce je podporována Mikroregionem Porta Bohemica a zaštiťována Masarykovou základní školou a mateřskou školou Žalhostice