PREZENČNÍ VÝUKA 2. STUPNĚ V ROTACI

5 Kvě

Od pondělí 10. 5. 2021 se vrací k prezenční výuce druhý stupeň v týdenních rotacích.

10. 5. 2021 půjde do školy 6. a 8. třída, 7. a 9. zůstávají na distanční výuce. Následující týden se třídy vymění.

Rozvrh hodin prezenční výuky bude již původní ze září, a to i pro 1. stupeň. Tělesná výchova je povolena ve venkovních prostorách, počítejte tedy s vhodnou obuví a oblečením.

Rozvrh online hodin pro třídy, které budou na distanční výuce, bude ještě upřesněn.

Žáci neprochází šatnou, obuv si nechávají před třídou. Nadále probíhá samotestování na Covid-19. 1. stupeň jako doposud, ale už jen v pondělí. 2. stupeň ve třídě v pondělí a ve čtvrtek. Testovat se nemusí ten, kdo se prokáže potvrzením testu s negativním výsledkem z odběrového místa nebo potvrzením od lékaře o prodělání onemocnění Covid-19, kdy proběhla povinná izolace a od prvního pozitivního PCR testu neuběhlo 90 dní.

V budově školy je povinný respirátor třídy FFP2 nebo nanorouška, pro žáky do 15 let chirurgická rouška nebo nanorouška.