Vánoční jarmark na žalhostické škole

17 Pro

Pavlik prodavačJako každoročně, tak i letos v tomto adventním čase pořádala žalhostická škola tradiční vánoční jarmark, který proběhl 15. 12. 2015 od 16 hodin v prostorách školy. Žáci zde vystavovali i prodávali výrobky, které zhotovili s pomocí svých učitelů nebo sami. Zúčastnily se i děti z mateřské školy pod vedením paní učitelky Illnerové a paní učitelky Holemé.

Naše trio LKP
Naše trio „LKP“

Že tento jarmark má vždy velký úspěch potvrdilo i množství návštěvníků. Přišli rodiče, děti, bývalí žáci (mnozí z nich už jsou rodiči dětí, které navštěvují tuto školu). A tak se prodávalo, kupovalo, popíjelo svařené víno a na závěr si všichni se sborem Vinohrádkem, pod vedením pana ředitele Fiedlera, zazpívali vánoční koledy.

Vinohrádek
Vinohrádek

 

Jako vždy se vánoční jarmark povedl a setkal se s velkým ohlasem. Děkujeme všem, kdo se zúčastnili, a za rok zase na shledanou.

Autor: Mgr. Dana Michalcová

Více fotografií na rajčeti!!!

http://skolazalhostice.rajce.idnes.cz/VANOCNI_JARMARK_15._12._2015/