VÝSLEDKY NAŠICH STARŠÍCH ŽÁKŮ V ATLETICKÉM ZÁVODU „POHÁR ROZHLASU“

27 Kvě

Dne 13. 5. 2015 se naši starší žáci a žákyně, již tradičně, zúčastnili atletického závodu „Pohár Rozhlasu“ v Lovosicích. I přesto, že jsme malá škola, naši žáci a především žákyně se umístili na krásných předních místech. Podrobné umístění žáků i žákyň je v přiložených dokumentech. Nemohu nezmínit Káju Pejškovou, která dosáhla ve vrhu koulí až na metu bronzovou s výsledkem 8,44 m. Stejně tak nemohu opomenout Kačku Poláčkovou, která velice dobře reprezentovala v běhu na 60 m, štafetě a skoku vysokém. Ostatní žákyně Lucka Najmanová, Petra Rosenkrancová, Lucka Konyariková, Pavlínka Sičáková a Kristýna Jurmanová dosáhly s nasazením veškerých svých sil skvělých výsledků.

U starších žáků bojovali Kuba Hlaváček, Martin Čapek, Tomáš Oncirk, který výborně zaběhl 60 m,  Robert Brožek a Pepa Poulíček, který dosáhl krásného výsledku v kouli a běhu na 1500 m. Jejich úspěch si můžete prohlédnout v přiložených dokumentech.

Starší žákyně se umístíly z 22 družstev na krásném 17. místě a žáci z 24 družstev na hezkém 21. místě.

Na všechny naše sportovce jsme  velice pyšní. :o)