AKCE „VODOU PORTOU“

27 Čvn

Dne 9.6. a 10. 6. 2018 proběhla úspěšně akce „VODOU PORTOU“. Děti byly spokojené a velký dík patří všem, kteří nás podpořili.

Děkujeme za pomoc a podporu obcíma jejich starostům Žalhostice, Píšťany, Velké Žernoseky, Libochovany a Malé Žernoseky.

Dále vodáckému oddílu TOM Ústí nad Labem, Jitce Panešové, Aleně Pokorné, Jardovi Hyšplerovi, Davidu Krchňavému, Markétě Liškové a Petrovi Liškovi, Mirce Fiedlerové a Vláďovi Fiedlerovi, Michalovi Svobodovi, Vodní záchranné službě Ústí nad Labem, Policii ČR -poříční oddělení Ústí nad Labem, 1. TPŠ – plavecká škola Litoměřice, Eduardu Šífovi a Ivě Háčkové, firmě UNIMIK s.r.o. .

Děkujeme rodičům, kteří nás podpořili sponzorskými dary.

A já velice děkuji pedagogickému dozoru, který se staral o bezpečnost a pomáhal s péčí o naše děti.

Díky Ivo, Lucko, Radku, Květo a Šárko bylo to fajn a příští rok se opět těšíme…

Alena Krchňavá