POZVÁNKA NA TRADIČNÍ PLES ŠKOLY

24 Led

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás pozvat na TRADIČNÍ PLES.

Pořádáme jej dne 18. února 2017 od 20 hodin na sále restaurace CIK – CAK (U tří lip) v Žalhosticích. K tanci bude hrát hudební skupina Bride Band. V úvodu plesu Vám zahraje dívčí kapela Fidorky a zatančí naše šikovné děti. Nebude chybět zajímavý vědomostní test a tombola. V této souvislosti se chci na Vás obrátit s prosbou o přispění. Pokud se rozhodnete obohatit naši tombolu, tak nejlépe v týdnu před plesem dodáním do školy, nebo v sobotu v den konání plesu přímo na sál od 13:30 h. – to v případě, že byste chtěli přinést něco, co by podléhalo zkáze. Vstupenky bude možné objednat (416737095) a zakoupit od 30. 1. 2017 do 2. 2. 2017 od 7:30 h. do 13:15 h. v kanceláři vedoucí školní jídelny paní Dotlačilové (416737070). Od pondělí 6. 2. 2017 bude možno vstupenky k číslovaným stolům zakoupit na obecním úřadě v Žalhosticích (v úřední hodiny).

Po dobré zkušenosti z minulých let a díky pochopení účastníků plesu se nebude na sále kouřit, kuřácký prostor bude jako obvykle vymezen.

Předem děkuji za příspěvek do tomboly a těším se na osobní setkání!
                            Mgr. Vladimír Fiedler

                                ředitel školy

Příloha: