TECHNICKÁ ODSTÁVKA NA GOOGLE DISCÍCH OD 27. 4. DO 1. 5.

24 Dub

Dobrý den, 

z důvodu zkvalitnění přístupu a plnění úkolů v distančním vzdělávání, jsme nuceni zasáhnout do účtů tříd, kam se úkoly odkládají k další doplňující práci. Od pondělí 27. 4. 2020 se žáci 6., 7., 8. a 9. třídy nebudou moci přihlásit do svých tříd (př. osmatrida@skolazalhostice.cz). Po 1. 5. 2020 bude výuka přesunuta na jejich osobní školní účty, přes které se žáci přihlašují na meet.  5. třídy se změna netýká!!!

Pokud máte technický problém, obraťte se na nás (Mgr. Voženílek, Krchňavá, Raková…)

Plán výuky zadaný 24.4.2020 na týden od 27.4. do 1. 5. 2020 je vyvěšený na těchto stránkách a jako vždy i na hlavním vchodu školy. Vzhledem k odstávce je plán výuky pro tento týden  zohledněn. viz sekce Třídy/jednotlivé třídy. I. stupeň je beze změny.

 

Děkujeme za pochopení

Alena Krchňavá