ZÁPIS DO 1. TŘÍDY NAŠÍ ZŠ 24. 4. 2020 BEZ PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ

6 Dub

Velice si vážíme zájmu o naší školu a níže přikládám bližší informace k zápisu do 1. tříd ZŠ, jedná se o děti narozené v období od 1. 9. 2013 do 31. 8. 20214.  Děti, kterým byl povolen odklad již loni, k zápisu nemusí a nastoupí do 1.  třídy automaticky. Zápis bude probíhat pouze formálně bez přítomnosti dětí, viz blíže informace k zápisu a přiložené dokumenty.

Jestli váháte kam s Vaším prvňáčkem, určitě Vám naše škola nabídne klidnou atmosféru domácího prostředí, bezpečí, kontrolu, dále odborníky v oblasti vzdělávání, speciální pedagogiky, logopedické asistenty, individuální přístup k Vašemu dítěti. Pro ty, kteří si nejsou jisti vybaveností a připraveností budoucího prvňáčka, přikládám tzv. DESATERO PRVŇÁČKA, které si můžete všichni vyzkoušet z pohodlí domova. Tuto část probíráme s dětmi u zápisu. Bohužel vzhledem k vzniklé situaci, musíme letos udělat zápis pouze formální cestou, bez toho, aniž bychom pohovořili s Vámi rodiči a viděli Vaše děti. Nicméně si myslím, že vše zvládnete dobře a děti možná lépe než my všichni.

Krásné Velikonoce

                                                                                                  Mgr. Alena Krchňavá, ředitelka