Vážený návštěvníku,

7 Pro

vítám Vás na obnovených stránkách naší školy. Jsou velmi mladé a svým rozsahem nepříliš velké. Budeme ale na nich soustavně pracovat nejen my dospělí, ale i naši žáci a doufám že i někteří rodiči si najdou čas a budou nám poskytovat nejen konkrétní příspěvky (texty a fotografie), ale i rady a doporučení, jak je zlepšit, o co jejich nabídku rozšířit. Nebráníme se samozřejmě ani kritickým hlasům, ty tak nějak k životu patří…

Z našich stránek se budete především dovídat o akcích školy s dostatečným předstihem, abyste si mohli upravit svůj rodinný program tak, abyste se jich mohli přímo zúčastnit. Budeme rádi, když nás upozorníte, že naše akce je v kolizi s jinou zajímavou událostí ve Vašem bydlišti. Budeme se snažit vše sladit tak, aby se akce „netloukly“.

O proběhlých akcích zde najdete zprávu, hodnocení, fotografie. Buďte trpěliví, pokud to nebude hned druhý den. Někdy je potřeba zážitek vstřebat a vyhodnotit s odstupem. Účastník akce si odnese své dojmy a prožitky hned, ostatní trochu počkají. Napadá mě přirovnání se situací „nepůjdu na nový film do kina, počkám, až bude v televizi…“ Přiznám se, že to takhle taky někdy dělám.

Mgr. Vladimír Fiedler
ředitel školy