Výsledky atletických závodů „Pohár rozhlasu“ – starší žactvo

16 Čvn

Jako každý rok se naše škola zúčastnila atletických závodů. Bojovali naši žáci jak na I. stupni ( Natálka Labaiová, Anetka Ožďánová, Dominik Hanko a Viktorka Pilařová) tak na II. stupni (za dívky – Káča Poláčková, Barča Feistnerová, Pavlína Sičáková, Lucka Konyariková, Deniska Šimáňová, Péťa Rosenkrancová a Kačka Počinková,  za hochy – Tomáš Oncirk, Daniel Ondruš, Martin Čapek).

Ve velké konkurenci městských i vesnických škol se dívky v družstvu umístily na pěkném 14. místě z 20, ale z vesnických škol děvčata obsadila úžasné 1. místo. Naše dívky za sebou nechaly např.  Liběšice a Hoštku některé další městské školy. Krásné umístění měla Kačka Poláčková ve výšce, kde obsadila 3. místo – SUPER KÁČO!!! :o) a aby toho neměla málo, na 60 m, které jsou vždy drsné, obsadila místo 5. z více jak 44 děvčat, no nemá ta holka talent? :o) Na 1000 m zabojovala Barča Feistnerová, která se umístila v půlce startovního pole. Na kouli vrhla Péťa Rosenkrancová  7,82 m a trefila se na skvělé 7. místo z 52 účastnic – Péťa má prostě svaly a bojovného ducha. :o)

Kluci to měli o něco těžší, protože nedokázali obsadit všechny disciplíny. Nicméně Tomáš Oncirk vystřeli na 60 m rychlostí blesku a doběhl si s časem 7,92s pro 11. místo z více jak 43 rychloběžců. Na 1500 m se umístit Daniel Ondruš na 31. místě z 50 běžců. Kluci dobrý…

Na výsledky atletiky I. stupně stále nedočkavě čekáme, rádi se s Vámi o výsledky podělímet.

Na naše děti jsme velice pyšní a ke všem umístěním jim srdečně gratulujeme.