Závody na boulderu + reportáž

16 Čvn

V pátek 10.6.2016 proběhl lezecký závod na zapůjčené lezecké stěně – boulderu. Byl to závod se vším všudy, děti bojovaly jako o život, ostatní děti fandily a podporovaly své favority. Na konci soutěže ti nejlepší žáci dostali diplom, medaili a pohár. Akce byla pořádána ve spolupráci se Slavojem Litoměřice – horolezeckým oddílem v čele s Libuškou Jandovou. Další spolupráci velice rádi přivítáme a podpoříme. Myslím, že jsme si to všichni velice užili.

Umístění v lezení na boulderu
1. místo 2. místo 3. místo
1. třída Malý Toník Košková Terezka Vojíková Maruška
2. třída Ožďánová Anetka Kos Honza Voves Honza
3. třída Barták Franta Salamon Štěpán Csatová Týnka
4. třída Badinka Filip Plaček Míra Sičáková Lenka
5. třída Gašpárek Ondra Matuláková Terka Levá Anička
6. třída Cepník Kuba Barták Vašek Počinková Terezka, Piskáčková Barča
7. třída Sičáková Pavlína Řídel Martin Kos Dominik
8. třída Malý Kuba Takacs David
9. třída Ondruš Danek Arifajová Sára Bílková Niki
Absolutní vítěz
I. stupeň Ožďánová Anetka
II. stupeň Ondruš Daniel
Nejrychlejší třída
9. třída 5. třída 6. třída